Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem videokamera - Vie niekto zohnať slovenčinu - češtinu k software?

kúpil som kameru Panasonic SDR-S7EP. Dá sa pripojiť cez usb na PC. Je k tomu aj software MotionSD studio 1.3E na spracovanie videa, ale je nie slovenský príp.český. Vie niekto zohnať slovenčinu - češtinu? Alebo poradiť nejaký mne zrozumiteľný program na spracovanie?
Ďakujem.
Změna předmětu, původně: videokamera (LaKr) (Kráťa)

Pokud češtinu nebo slov. nenabízí na svých stránkách ke stažení výrobce programu Motion.., tak jinde asi nebude.Jinak obecně rozšířené programy jsou Movie Maker (součást Windows), Pinnacle studio, Ulead VS (ty se dají sehnat levně nebo zdarma), anebo pak dražšší poloprofi programy.
Nechci být špatný prorok, ale problém může nastat v připojení přes USB. Všechny tyto programy jsou nastaveny na nahrávání z kamery do PC přes port Fire Wire (IEC1394), protože USB často není schopen přenést záznam z kamery v reálném čase.

JA stiahnem video z kamery cez usb a video je vo formáte Winamp Media File. Myslím že je to vlastne názov.mod - neviem presne. V Pinacle studio 9 to nechce spracovať ani Windows movie maker a na Motion sd studio nemám slovenčinu/češtinu. Nero7 to vedel prečítať , ale tam sú menšie možnosti spracovávania. Dá sa nejak prekonvertovať video súbor z kamery, alebo čo mám urobiť aby som mohol spracovať video?