Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s displejem

Poslední dobou se mi na noťasovi stává, že mi najednou zčerná displej a objeví se na něm zelené a červené čáry a potom se vypne. Zkoušela jsem znovu nainstalovat ovladače, dvě hoďky jsem strávila s diagnostickým programem ale nic nepomohlo... Neví někdo čím by to mohlo být?

Přehřívání.
Notebook by neměl ležet na dece, peřině, kolenou... Potřebuje zespoda přístup vzduchu.
A když jej někdo na dece sem tam leřet necha, nasaje se dovnitře "bordel", který zanese chladič. A když je zanesený chladič, notebook se přehřívá.