Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem System Boot fail

Ahoj, uz par dni mam divnej problem. Obcas se mi samo od sebe vypne PC a po nahozeni mi to napise hlasku: ***System Boot fail***
Your system maybe overclock fail or post interupted. Please enter setup to load deufault and rebot again.
Pc je 3 mesice starej a uz byl 2x na reklamaci ale ani jednou to nedokazali opravit.Muze mi nekdo poradit cim to je?

ano uz sem to zkousel nekolikrat a nepomaha to.. a nechce se mi to davat do zaruky protoze oni maji ze zakona 30 dnu na opravu a tak dlouho bez PC bejt nechci uz sem to udelal 2x a stejne se jim to nepovedlo. Naposled my vymenily procesor, zdroj, zakladovku a grafarnu a prd ...:.(