Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při přenosu FTP

Z notebooku s WinXP Pro se připojuji vzdáleně na server se SBS 2003 přes FTP, jenž je spuštěn jako nativní služba systému. Coby klienta používám TC s nastavením:
- nepoužívat pasivní přenos
- udržovat spojení přes NOOP
- uchovat obsah navštívených složek ve vyrovnávací paměti

Když přenáším velké soubory cca od 1 MB, je vše v pořádku. Pokud však transportuji malé sobory, např. v rámci kopírování adresáře s různými *.txt a *.htm, vždy mi po přenosu pár souborů FTP spadne. S těmi možnostmi nabízenými TC jsem různě laboroval, ale nepomohlo to.

Jinak spojení mám přes poskytovatele s Wi-Fi. Problém zatím řeším tak, že se vzdáleně připojím na server, soubory zkomprimuji do balíku a ten si pak stáhnu. Samozřejmě mne to otravuje. Nevíte, co s tím?

No bohužel - v logu nejsou nějaké chyby?
----
Může to být způsobeno tím, že se snažíš tahat vše najednou - což nemusí vydejchat klient, nebo může být omezení na serveru a klient to taky nevydejchal. Ještě bych testoval, pokud nechceš přestoupit na fliezillu.
EDIT// nebo je na vině to TW připojení - přece jen je to frmol.

V logu na serveru je poslední hlášení před pádem (s TC jako klientem) asi takovéto:

.....
11:39:49 XX.XX.XX.XX [157]sent /Path/File.xxx 226 0
11:39:49 XX.XX.XX.XX [159]USER User3 331 0
11:39:49 XX.XX.XX.XX [159]PASS - 230 0
11:39:54 XX.XX.XX.XX [160]USER User3 331 0
11:39:54 XX.XX.XX.XX [160]PASS - 230 0
11:39:54 XX.XX.XX.XX [157]sent /Path/Fil.xxx 226 0

Ale proč to Filezilla vydejchává a TC ne? Je to kapacitou plic ?