Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno oddil nelze formatovat

Dobrý den
Dnes jsem chtěl přeinstalovat svoje windows xp ale když sem dal v instalačním programu formatovagt oddil tak mě to pořád ukazuje jednotku C: nelze naformatovat. Disk je pravděpodobně poškozen ....jedná li o disk SCSI, ujistetese zda mají zařízení SCSI správná zakončení...prosím poradte co s tim

mno.. já bych řekl že:

- se pokoušíš formátovat, ale nejspíše nějakou čtečku karet apod. ve které není karta
- že máš desku se SATA diskem a bez podpory ovladačů, takže tvé instalační CD na disk vůbec nevidí

Napiš sem přesný typ desky a potvrď, že se jedná o SATA disk, a pohneme se dál...

co je to post?jeden oddil sem smazal a vytvořil sem (novy,nenaformatovany) zkusil sem formatovat a mazání přes NTFS nejde ale ted sem jeste zkusil to FAT, ale psali tam že : soubory na tomto disku nebudou k dispozici coz nechapu.Takze jsem nainstaloval profiky a vypada ze budou fungovat. Jen jeste me ukazuje že nemuže ověřit stav licence:-) myslite ze by sel kod z home na prof?? a da se zmenit kod aniz bych musel preinstalovavat windows??