Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malo mista na externim disku?

Pri pokusu o prekopirovani videa z dovolene o velikosti 8 GB mi OS hlasi, ze na externim disku neni dostatek mista. Pritom na disku je 440GB volnych (zaplneno je jen 25GB). Nevite v cem je problem? Diky

Nejspíš je to souborovým systémem. Velmi pravděpodobně máš FAT32 a ten podporuje soubory do max. velikosti 4 GB. Řešením je převést (bez ztráty dat) systém souborů na NTFS. Pozor, nedělá se to formátováním (to bys přišel o data), umí to příkaz convert (spustíš ho z příkazovýho řádku).

Pavel