Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitac se zasekava

Dobry den. Mam problem s pocitacem. Vse normalne funguje, ale jakmile dam do cdromu cedecko, pocitac se okamzite zasekne. pomuze jen restartovat ho. Muze mi prosim nekdo poradit co s tim? Jsem absolutni laik, pocitacum nerozumim. Jen jeste dodam, ze jsem nedavno defragmentovala disk a zda se mi, ze je to od te doby. dekuji

Když se neumožní automatické spuštění (podržet Shift při vložení) a potom se to CD zkoumá v Průzkumníkovi, dělá to taky?

Takže v Průzkumníkovi je obsah toho CD vidět?

Kliknout na ten odkaz a číst od:

Zkontroluj ve spravci HW, zda ti jedou disky/mechaniky v UDMA rezimu. Pokud ne, odeber radice a restartuj.

Pokud počítačové znalosti končí tím, že po vložení CD do mechaniky něco vyskočí, asi se to opravit nepodaří. Zvládneš spustit Průzkumníka a podívat se v něm na obsah toho CD? Funguje to?
Dokážeš se dostat do správce zařízení a odebrat řadič s tou mechanikou a restartovat?
Tento počítač/Vlastnosti/Hardware/Správce zařízení/Řadiče IDE ATA/ATAPI (platí pro Windows XP).