Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stiahnut video z MSN videos

zdravim poradnu..
nemate nejaky napad ako stiahnut toto video:

http://video.msn.com/video.aspx?mkt=en-CA&brand=sym patico&vid=60037a03-bef9-43a0-b33c-42a02b0b4e8b

?

s inymy portalmi som problem nemal,ale na toto prist neviem..google nepomohol tiez.urcite to tazke nebude,ale uz mi nejak nepali..dakujem

dufam ze je ten link dobry,malo by to byt One republic - intro

Stáhni si Video DownloadHelper pro Firefox, je bezva:

Vpravo vedle okna s adresou se ti objeví rotující tříbublinkový bazmek
a vedle něj malá černá šipka s počtem videí v závorce, které lze stáhnout.
Šipku rozklikneš a stahuješ jak o dušu.

noo,pluginy som na FF skusal nejake,tento to ale tiez nezvlada,ale inak sa mi zda ze je najlepsi..
neviem,z YT a milion roznych webov mi ide stiahnut tie videa,len toto msn...ale aj z MSN mi isli nejake,neviem,nechapem to..

ale dik za tip

btw,nasiel som to video cez google aj inde,ale je v zlej kvalite..ale nevadi,prezijeme

thx:beer: