Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s větrákem na notebooku

Ahoj,
mam docela problém :-( Po tejdnu sem si zapnul noťas a nějak sem si všimnul, že se nějak přehřívá. Stáhnul sem si SpeedFan a ten ukazuje docela vysoký hodnoty. Procesor nejede naplno a teplota stejně je na hardisku - 50, a na procesoru 56 :-( A nejhorší na tom je, že ještě nedávno, když se noťas začal přehřívat, tak ten větráček začal hučet a pěkně to schladil, ale teď ten větrák prostě i když se to přehřívá, tak nezačne pracovat na 100% i když je nastaven na 100% :-[

první bych to profouknul stlačeným vzduchem prodává se v pisklích za 183kč
pokud si myslíš že je to ventilátorkem /má nižší otáčky, předtím huček/ šel by zkusit namazat mažu to injekční stříkačkou ve které je vazelína propíchnu uprostřed nálepku-samo pokud to není v záruce.

Já bych zkusil koupit chladící podstavec s přídavnýma větrákama. Jsou za příjemný ceny a krásný designy, nemusíš mít něják extra výkoný aby ti to pomohlo. Když máš zaplej ntb na stole dýl, určitě je tohle nejlepší věc kterou udělat...