Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalu načítají složky s fotkama

proč se mi pomalu načítají složky s fotkama? složka na pevným disku kde je asi 100 fotek a má něco kolem 100MB se načítá asi 3 minuty. Nevím jestli nemám někde něco vypnutýho, nebo tak nějak.

WIN XP HOME SP2
AMD X2 3800+
radeon X1950pro
4x DDR2 512MB 800
HD CAVIAR XL WD2500KS 250 GB SATA II 300
ASUS M2N-E Gb LAN nForce 5

Dej si nastavit: zobrazení skrytých složek a souborů.
Objeví se v adresáři soubor Thumbs.db - smazej ho.
Zrestartuj explorer.
---
Pokud ti to bude vyhovovat, používej na to radši programy k tomu určený - třeba xnview(můžou tam být né moc košer fotky, které knihovna náhledů nemusí dobře umět).