Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posilani souboru pres ICQ

Zdravim vsechny..
Prosim Vas,uz jak jsem uvedl v predmetu,mam problem s posilanim souboru pres ICQ..Vim,ze ponekteri maji z ICQ koprivku,ale mne zajima,jestli by nekdo nevedel,proc se mi to stalo..OS je Win XP HE..
Chtelbych jeste pripomenout,ze donedavna to slo uplne v pohode,pak se to zacalo s..t..A jeste bych pripomel,ze jsem nedavno vymenil providera internetu..U antiviru jsem na Firewalu povolil vyjimku ICQ,SKYPE,atd...

Jo,komukoliv to posilam-na ICQ,tak to nejde prijmout..Jsem si vic nez jisty,ze to posilam kontaktum,ktery ICQ maji,dokonce ICQ6..
Ani naopak,nemuzu to prijat od neho..
Doted to totiz furt slo,komukoliv a naspatek taky..Jen najednou nejde,ani tam,ani naspatek...:.(

Já nevím, jestli je špatně číslo portu, nebo ti to blokuje třeba firewall, či něco od UPS atd. Tak zkus vypnout na chvíli firewall, někomu něco malého poslat a když to nepůjde, firewallem to není.
Jinak na ICQ tu mám port 5190. Používám však klienta Miranda a třeba to je u klienta ICQ jinak.
Až tu bude kmochna, on má myslím také UPC a bude hned vědět, jestli je tam potřeba něco upravit/nastavit/atd.
Šlo ti to u toho UPC někdy?