Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AnyDVD - jak znovu nahodit počítání zkušební doby ?

Ahoj,
nevěděl byste někdo, jak znovu nahodit počítání 21denní zkušební doby AnyDVD ?
Ani odinstalace a nová instalace nepomůže - pořád píše "Doba na vyzkoušení vypršela".
Zkusil jsem i obnovu systému do stavu před první instalací tohoto, zkusil jsem i vymazat z registrů všechno kde se vyskytuje slovo anydvd a slysoft, a nepomáhá, pořád mám po nové instalaci vypršenou zkušební dobu.
Poněvadž tenhle softwérek potřebuju jen zřídka, řešil jsem to dosud cestou nejmenšího odporu, tj. instalací na jiný počítač.
Jenže teď mi nějak další počítače začínají docházet, proto se chci zeptat, jestli někdo nemáte nějaký nápad ?
Třeba sledovat čímsi, co všechno při instalaci a kam píše?
Díky předem za pomoc!

Ano, jde to. Pokud pominu, že si máš vyzkoušet a pak zakoupit. Nicméně registry jsou "majetkem" uživatele.

Neporadím ti, jak očůrat licenční dohodu, se kterou jsi souhlasil.
Poradím ti, čím dostat pozůstatek programu z registry.
---
Chce to trošku zkušenosti a program process monitor http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb8 96645.aspx?PHPSESSID=d926 . do filtrů si dáš sleduj tento proces (můžeš použít i terč, který hodíš na okno programu), vymažeš eventy a program anydvd znovu spustíš - sleduješ až do hlášky, pak zastavíš logování. Mezi posledními hodnotamy bude ten klíč nebo zastrčený soubor. Programy to hodně schovávají do CLSID jako hluchý klíč.

EDIT// pochopitelně, že nesprávným způsobem můžeš zlikvidovat systém.

k poznámce editu: když se mažou, editují klíče registrů amatérem, nemůže to ani jinak dopadnout :-D

K problému lze použít aplikaci AnyDVD Leftover Killer, ale výsledek klidně může dopadnout jako v první větě, nehledě, když se ta aplikace hledá, najde a instaluje, můžou se dostat do počítače ještě breberky (zcela normální, že spouštěcí soubory z podivných zdrojů jsou infikované). ]:)

Ked si neschopny to spravit tak si to kup a nehraj sa tu na hackera. Nehovoriac o tom ze tvoje pocinanie je v rozpore s lic. zmluvou s ktorou si suhlasil pri instalacii. To ze mozes program vyskusat ti nedava pravo ho takto naveky pouzivat. Ked uz kradnes, tak sa to bud nauc poriadne, alebo sa do toho neondej. Lama.

Na prd ti je anydvd. Bud to kup alebo pouzi cokolvek ine co je freeware. Na "pracu" s dvd je aj kopa freeware programov (napr. skus si dat do google: smartripper 2.41). P.S. obchadzat akukolvek ochranu DVD ale tusim uz nie je legalne, aj ked autor DeCSS na sude vyhral, zakny sa odvtedy myslim dost zmenili.

Takové zákony jsou napiču, když si oficiálně nemůžeš zazálohovat vlastní DVD. Sorry že jsem sprostej, ale pokud se ze mě snaží někdo apriori udělat piráta (výpalné OSA z každýho CD/DVD, autorskej poplatek z flešek a harddisků atd atd...), tak na to prdím a ten pirát budu.

Na dotaz: stáhni si nejnovější DVD FAB Decrypter, ten je free a ve spolupráci s DVD Shrink mě ještě nezklamal. Akorát je potřeba hlídat aktuální verzi, ptz ochrany se taky vyvíjejí.

nebo pohledej trial-reset, jestli máš odvahu si rozesr... registry :-)

jo a nejlepší rušič trial omezení je format c: :-D

proc tak slozite? :-D

1) stahnout virtual PC nebo jiny virtualizacni nastroj
2) nainstalovat do nej potrebny OS a nakonfigurovat potrebne pripojeni (treba na net)
3) zkopirovat soubor s virtualnim pocitacem do zalohy (i kdykoliv to bude potreba)
4) instalovat a jinak "blbnout" ve virtualnim pocitaci
5) Cistit registry? Ne, pouze smazat cely virtualni PC a nakopirovat zalohu. Doinstalovat potrebne programy a jede se dal... ]:)

PS: to same i pro rizikovou praci s netem namisto neprivilegovaneho uctu... :-D:-D:-D