Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc asi vir:(

prosím mám problém když spustim internet prohližeč vyskakuje mi pořad criticcal error a pořad mi to hazí at stahnu soubor ie-av.exe jak se toho mam zbavit nemužu zobrazit stranku pomoc prosim

loading...

Hele já jsem to vyřešil ComboFixem, který si stáhneš na netu, před týdnem jsem měl ten sám problém.Nech to prohledtat tím "kobofixem" a pak si stáhni a nainstaluj Anti malware.A nech projet celý počítač.Mi to našlo 10 červíků.V žádném případě ten ie-av.exe nestahuj.Předpokládám, že ti nejde v pc otevřít skoro žádná složka bez chybového hlášení že?Potom udělej sken svým antivirem restartuj, odinstaluj kombofix i anti malware a restartuj.A je to v pořádku.