Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladace graficke karty

Dobry den, stahl jsem si ovladace pro mou grafickou kartu Ati radeon HD3650 DDR3 512MB AGP, primo z oficialnich stranek, jenze kdyz spustim instalaci tak naskoci tato hlaska:

Severe
Setup did not find a driver compatible with your current hardware or operating system.

Jenze ja to udelal presne jak ma byt, zadal jsem svuj operacni system- windows xp professional dale garfickou kartu a stahl jenze pak naskoci tadle mrdka. Ja si myslim ze to bude service packem 3, ale nejsem si jist, mam finalni verzi SP3. Ale pockam na vase tipy a rady.

Dekuji za odpovedi.

Co mas napisane v spravcovi zariadeni u videoadapteru? Co presne si stiahol (ako sa ten subor presne vola) a odkial?
SP3 nechaj zatial napokoji.
P.S. pred instalaciou noveho ATI baliku by sa mal najprv odinstalovat povodny balik (pridat ubrat programy). Ale najprv zodpovedz na otazku uvedenu vyssie. A napis aj aky presne mas Windows (ovl.panely - system, na prvej karte hore).

Stahl jsem: 8-7_xp32_dd_65993.exe primo ze stranek Ati a ve spravci mam napsane : toto zarizeni pracuje spravne, verze ovladace 8.4, typ zarizeni: graficke adaptery, vyrobce: ati technologies, umisteni: Sběrnice PCI 2, zařízení 0, funkce 0 (ale ja si stejne myslim ze je to SP3)

Tak si tam rozklikni to "archived" a skus najprv len ovladac 8.7 je tam uplne najspodnejsi z tych styroch
Ta karta je asi zlepenec AGP bridgu a ati chipu a asi je z toho ATI ovladac zmeteny a sapphire ma mozno nejake bastle, nabuduce k novym grafikam aj dosku s PCIe, nie AGP, na AGP sa uz 2roky nic nevyraba, vsetko su nestandardne bastle s bridgom...

tak jsem tam dal ty ovladace a vsecko se po***** rozliseni neslo prepnout, comp nerozpoznal hardware, aj jo a hra stale nesla. Tak sem to odinstaloval a dal tam ty predchozi a uz je vse pri starem. Ja se na to asi vykvaknu, pockam si na new comp, a kvuli jedne hre nebudu stourat do compu:-)

Asi jste je už měl/stáhl ze stránek sapphiretech.com... pokud ne, tak viz níže:

SAPPHIRE HD 3650 512MB GDDR3 AGP (Catalyst 8.7 HOTFIX for HD2K/HD3k AGP cards and WinXP 32-bit (if problems occur by using AGP cards)

Přímý odkaz ke stažení ze stránek sapphiretech.com:
407.zip

Sám výrobce této grafiky (Sapphire) má na své stránce ovladače s rozdílnou velikostí balíčku pro AGP a PCI-E (na rozdíl od ATI), jak již zmínil tuto skutečnost MM tank.