Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nezobrazí se tlačítko odinstalovat ve Vistách

dobrý den, mám problém s Vistama, anóbrž se mi vůbec nezobrazí tlačítko "odinstalovat" v programech a funkcích ovládacích panelů-tj. většinu programů nejsem schopen odstranit a dále jich také velkou část nevidím, zatímco jiné jsou jakoby rozepsané na milion čístí. HELP please
Změna předmětu, původně: Odinstalace (Kurt)

A jake programy ti nejdu odobrat? Kde presne ich chces odoberat? Neprestavil si tam nejake nastavenia? (vlavo v stlpci nemas nejake dalsie nastavenia?)
Mozes sem vlozit obrazok? Ak bnevies ako tak vid sekciu clanky, vsetky clanky - niekde na poslednej strane je ako vlozit obrazok a ako urobit screenshot obrazovky.

Tak vkládám screenshot té hrůzy-ACDSee - označené prostě absolutně nenabízí možnost odinstalace (stejně jako všechny programy u kterých se nezobrazuje cesta). Nějaká rodičovská kontrola a jiná nastavení jsou vypnutá nebo nevím o tom, že bych je zapínal-ne, jsou vyplá, takže stále nevím. Děkuju, LADYK

[http://img201.imageshack.us/img201/8954/odinstalace 2za4.gif]

OMG to co tam mas, Apple software? ::) Catalyst 20x :-)
Skusil si ten posuvnik dole posunut doprava? Nie je ta kolonka uplne vpravo?
Skus si kliknut aj hore na tlacitko "Zobrazeni" a vybrat ine zobrazenie.

Ak nepomoze posuvnik tak asi nainstaluj visty uplne nanovo a potom uz s nicim neexperimentuj :-)

P.S. uisti sa ze si prilaseny ako administrator/spravca.

Vistu tu před sebou nemám, ale vypadá to že jsi nepovolil UAC zvýšení práv, když jsi spouštěl tenhle ovládací panel. Mám dojem že kdyby už byly navýšeny, nezobrazoval by se ti malý štítek u "zapnout nebo vypnout funkce Windows." Takže znovu spsutit a povolit UAC oprávnění...

No ved prave ze si ten wergl s ptanim vypol, preto to asi nefunguje. Tak ten wergl znova zapni. Tusim to je niekde v centre zabezpecenia, UAC.
Je mozne ze to mas aj zavirene alebo co. Inac prinajhorsom mozes obnovit visty z nejakeho recovery k tomu notebooku, alebo aspon bod obnovenia (start - obnovenie systemu) apod. Takto visty normalne nefunguju, niekto to posahal (ty alebo vir :)