Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace Xp na notebook

Dobrý den chtěl bych se zeptat mám notebook compat HP presario v6430 ef, mám ho 4 měsíce, běžel mi na něm os win xp, který jsem sám instaloval, vše bylo v pořádku. Ted notebook nemůžu spustit. Nabíhá mi to na stav nouze a spustit standartním způsobem, ale ani jedna možnost nefunguje. Tak jsem se rozhodl, že nainstaluji nový os win xp, ale píše mi to jak při opravě tak při nový instalaci, že nebyly nalezeny pevné disky...Co se stím dá dělat??

- alebo si pripravit na disketu ovladac SATA radica (stranky vyrobcu NB) a zmacknut F6 na zaciatku instalacie. Alebo pouzit recovery CD dodane k notebooku resp. zalohu Win vytvorenu pri prvom spusteni NB (zavisi od notebooku).
Alebo hladat v poradni ten isty problem je tu aspon raz tyzdenne.
P.S. prepnutie SATA modu v BIOSe je najjednoduchsie.