Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc při výběru notebooku

Je sice s AMD, ale pozitivne vidim to ze ma asi celkom dobru grafiku (GeForce 8400M GS) DX10 asi aj s vlastnou videoRAM, takze by to mohlo akotak stihat aj hry. Vydrz baterky ale asi bude nizsia ako u intel riesenia s menej vykonnou integrovanou grafikou.
P.S. podla mna je celkom dobry, ale neviem ci kladies doraz hlavne na vydrz baterky. No ale pockaj kym ti to skritizuju ostatni :))

Co ja viem, napr. tento IBM (Lenovo)
product.jsp
by mal mat vydrz az 5hodin, je tam core2duo ten by mal byt myslim najuspornejsi, ale zavisi od konretneho typu, a aj od dodavanej baterky, smejdacke firmy na tom setria a dodavaju smejd baterky. IBM bola kedysi spicka kvality a trvanlivosti (slusnejsie verzie IBMka sa dali vraj aj pustit na zem a zdvihnut a nic sa im nestalo :), dnesne lenovo uz vraj az take nie je, ale myslim ze urcite lepsie jak Asus. Je tam k tomu vista business, ktora by mala dokonca dovolovat legalne (bezplatne?) downgrade na WinXP ak by si mal infarktove stavy z visty :-D.
Ale ten NB je o tisicku ci dve drahsi.

Alebo si na czechcomputer.cz pozri sekciu notebooky, velkost displaya si vyber (chces 15"?) klikaj si na vsetky (ale neklikaj na Acer, a radsej ani nie na Asus) zo sekcie core 2 duo (mozes aj sekciu pentium dual core), mozes si tam aj vybrat ze zoradit podla ceny (sort by price), a u kazdeho NB si pozeraj dole sekciu vydrz. Ak tam neni nic tak to je asi len 2 hodiny, ptz sa tym nechvalia :-) Ak ma nejaky NB vydrz >5hodin tak to tam urcite bude uvedene.