Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvd-rom - nejde otevřít

Dobrý den mám problém s dvd-mechanikou HL-DT-ST DVD-ROM GDR8163B je to LG a nechce mi vyjet muže to byt nak zasekle nebo čim to je? předtim mi to nedělalo? prosím poradte, je stará 4 roky žadne chyby mi to nehazi nevite co stim je?
Změna předmětu, původně: dvd-rom (karel)

ano, může být zaseklá. Doporučuju vymontovat, zkusit překlopit podle všech tří os a následně se pokusit vysunout šuplík pomocí narovnané sponky, následně mechaniku vyčistit.

Ale s ohledem na její stáří a "funkce" bych doporučil nákup nové DVD palírny, stojí dnes okolo 600Kč s DPH a starou vysloužilou RÓMku s poctami inhumovat.