Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows xp a notebook

zdravím.občas se mi na notebooku a windows xp stane,že přestane reagovat - jako by zamrzl. Například, když jsem na ploše, můžu pohybovat myší, ale když najedu na hlavní panel, zobrazí se přesypací hodiny a nejde rozevřít také nabídka start. Také jsem si všiml, že hodiny stojí. Dík za radu

Tak bohužel problém se stále opakuje. Po chvíli počítač úplně přestane reagovat a na oko zamrzne, jen myší lze pohybovat a ctrl - alt - del vyvolat správce úloh, kde občas také vše vytuhne. Ještě jsem si všiml, že když jsem na netu, počítač jede i několik hodin v pohodě. To samé, když hraji nějakou hru...Když ale začnu pracovat se složkama, za chvíli musím použít tvrdý restart,abych ho vrátildo života. Už opravdu nevím co s tím....:-(

Tak kdy to teda vlastně dělá? Při najetí na hlavní panel, nebo při práci se složkama? Tou prací je míněno dělání něčeho v Průzkumníkovi? Co vytěžuje CPU se zjistit nedá?
Vypnutí náhledů nepomůže? Spustit: regsvr32 /u shmedia.dll

Jaký je aktuální režim přenosu disku?

Používám kameru s HDD záznamem, která si vytvoří při záloze na počítač složku se soubory MOV. Pokud na tento soubor najedu v průzkumníku a kliknu pravé tlačítko pro menu, na 100 procent to vytuhne a končím. Pokud ale nejprve otevřu program na přehrávaní tohoto souboru a pak až v něm dam open video file, jede vše v pohodě.To je zatím jediná věc, které jsem si všiml,co to odstartuje.CPU vytížen není vůbec.Měl jsem spuštěn antivirus v pozadí a ten po zatuhnutí pracoval normálně dál. Teď například s noťasem pracuji již dvě hodina a nic.

několik hodin jsem pracoval se složkama, protože dělám video z kamery a vše jelo ok. Před vypnutím počítače spouštím "čistící" program EasyClea a TuneUp....a problém tu byl znova. Opět jsem zopakoval postup podle vaší rady a zase vše jede ok. Že by to měly na svědomi tyto programy? Používám je však delší dobu...

Tak jsem tři dny dělal video z dovči a počítač šlapal jako hodinky. Pak jsem chtěl spustit z plochy obyčejny Word a 3x po sobě vytuhl :.(. A to už nepoužívám žádné "čistící" programy! Před nějakým měsícem jsem rozšiřoval RAM paměť, ale v tom by to snad nemělo být. Je to pro mě velka záhada.

taktování je stejné. Žádný řežim aktivovaný nemám.Ten problém se vyskytuje velmi nahodile. Jak jsem psal, zpracovával jsem několik dní video, kdy paměť dostala zabrat a neudělalo to ani jednou. Pak chci jen otevřít nějakou složku nebo program a konec...