Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi k ntb

Dobry den, potreboval bych poradit s wifi. Jsem ze Zlina a vubec nevim u koho, jakou rychlost a hlavne jak na to? Narazil jsem zatim na www.mojewifi.net . Kdyz ma ntb uz wifi integrovane, musim kupovat nejake anteny nebo tak? MOc diky

je pěkné, že jsi ze Zlína, ale co vlastně chceš? Připojení k internetu přes wifi? V takovém případě budeš potřebovat nejméně externí krabičku zvanou wifi klient, dále pak podle vzdálenosti a kvality signálu i anténu (toto někteří ISP dodávají v rámci služby). Pokud chceš používat notebook bezdrátově, budeš ještě potřebovat wifi router.

Na to, že by ses připojil přes integrovanou wifinu v notebooku, zapomeň.