Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Frekvence procesoru

Mám nový procesor INTEL Core 2 Duo E7200 2,53GHz/3MB/1066MHz/LGA775 a základní desku Gigabyte EP45-DS3.V BIOSu i v Everestu (přehled) mi to ukazuje: DualCore Intel Core 2 Duo E7200, 2133 MHz (8 x 267).V "Tento počítač" "Vlastnosti" "Obecné" to ukazuje správně - viz. obrázek. Co s tím?

Najprv ten CPU vytaz na 100% (napr. orthos, torture test, alebo cokolvek co vytazuje CPU) az potom si pozeraj frekvenciu.
Inac povedal by som ze tych 2133 je na nevytazeny CPU dost vela, urcite mas vo Win ked nic nerobis vytazenie CPU 0% (ctrl-alt-del - spravca procesov)?

Inac ten delic by mal ist az po 9.5, to si mozes vyskusat pri plnej zatazi. Je mozne ze bude treba aktualizovat BIOS zakl.dosky (zavisi od toho co presne tam mas za zakl.dosku a aku v nej mas momentalne verziu BIOSu - ten CPU je na tvojej doske podporovany od verzie "F4" BIOSu, takze ak tam uz mas verziu F4 alebo vyssiu tak netreba nic upgradovat).