Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pípnutí desky při startu

Zdravíčko, "měl" jsem problem s tím že při zapnutí desky MSi P6NGM-L http://global.msi.eu/index.php?func=proddesc&prod_n o=1499&maincat_no=1&cat2_no=170 chvíli po zapnutí, v momentu kdy najel obrazek s logem vyrobce desky deska "pípla", kratke pípnutí.

Nevěnoval jsem tomu pozornost protože to dělal od doby co jsem PC koupil(cca 6 měsíců), a počítač funguje bezchybně(na něm Mandriva Linux 2008 Spring textove zavedení systemu žadny problem s hardwarem nehlasí, vypínaní take ne).

Proč jsem použil "měl" jsem problem - včera to přestalo, přesněji vypnul jsem počítač, zapojil KVM přepínač(edimax-ek-pa2c-2-d47789.htm) ktery jsem si pravě donesl od dopravce. PC funguje normalně, KVM funguje, textove zavedení systemu jako vždy. Zkratka vše funguje až na to že desce se už nechce pípat. Manual k desce jsem si přečetl ale o Beep Code sem nic nenašel. A podle toho co jsem našel tady u vas by za jedno pipnutí měla byt odpovedná RAMka. Ale ta by se snad "nezpravila" připojením KVM.

Měl bych tomu věnovat nadale pozornost?

První bych odpojil ten kvm a zjistil tak jestli to dělá on. Pak bych se zamyslel proč to tak je..pípalo reprák v počítači nebo repráky připojené k pc ? U toho kvm je napsaný že přepíná i zvuk do reproduktorů možná zasunutím jacku vypne to msi pípání desky.

Pravděpodobně je to prkotina kterou není potřeba řešit...