Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovládání hlasitosi klavesou Fn

Zdravím potřeboval bych poradit, mám notasa asusa F3S a kupil sem si kněmu zvukovku Sound Blaster od Creative a dneska koukam že mi už nechce fungovat ovladaní hlasitosti přez klavesu Fn a umě je to Fn + F10 zvýšení hlasitosti apod, nemužu tomu přijít na kloub páč sem i zkušal přeinstalovat zvukovku a stale nic. Ani mute přez tyto klavesy nefunguje pouze na reproduktory notebooku to fakči ...
Prosím o radu. :i:

Tak po odinstalovani zvukovky a smazani všech soboru a připojenim zaktualizovani ovladače přez spravce uloh a teprv potom instalace z CD a update z netu mi to o5 rozjeli funkci Fn ovladani hlasitosti.... Přijde mi že si Visty dělaj co chtěj...