Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s obrazovkou notebooku

Po 4 letech používání notebooku Medion (os.XP home) se začal přehřívat(částečně vyřešeno "vyluxováním" klávesnice a otvorů;-) Nevím zda to souvisí,ale cca po měsíci jsem not.zvedal ze země(jednou rukou v levé horní části klávesnice).Obrazovka zbělela a už tak zůstala.Když jsem not. vypnul párkrát při následném startu problikla černá obrazovka s bílou a zůstala opět bílá.Zbytek - soudě dle běžných zvuků nabíhajících prohramů - běží normálně.

krutým krutem (při "nerovnovážném uchopení") tohoto výkvětu kvality jsi nejspíše způsobil vypadení nebo povysunut některého z plochých konektorů od displeje. Řešení je samozřejmě pouze jedno - rozebrat noťas a usadit zpět všechny konektory. Pokud jsi to ještě nedělal a nevíš jak na to (rozebírání noťasů má svá pravidla a postupy, jinak hrozí přinejlepším nevratná destrukce obalu, někdy i poškození komponent), odnes to někam/někomu, kdo to umí.