Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Identifikace notebooku

Zdravím. Sehnal jsem si od známého notebook. A myslím, že ho získal nelegální cestou:-). Jedná se o Fujitsu Siemens. Mám dotaz, jak zabránit identifikaci toho notebooku přes internet? Přeinstalace systému a ovladačů je samozřejmost. Jaká je ještě další možnost? myslím třeba identifikace přes síťovou kartu či jiný hardware? Moc diky za odpoved. Jirka

jo shiro ma pravdu ,kdyz budes podporovat zlodeje si zlodejem sam co kdyby ti nekdo slohl notas za 20000 kč hmm? asi by si nebyl rad ,hele,a ještě jedna věc chci se zeptat ksyby mi nekdo ukradl notebook ,jak ho najdu?nebo jakym programem ho zahistit tak abych ho nasel ?
pokud byste to věděli neváhejte mi napsat na mail: Oharam@seznam.cz , diky.