Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno televizní karta winfast

Zdravím všechny, poradí někdo kde je zakopanej pes u TV karty winfast když nechce běžet pod XPéčkama? už jsem zaktualizoval kde co, nejnovější ovladače, mám desku DFI AD77 infinity, procesor AMD 2100, naladím stěží analogovou telku bez obrazu, digitál se nechytne vůbec, zkoušel jsem i záplaty z odkazu od MAthyska níže ale ani to nepomohlo, mám stejnou kartu. Díky všem za radu, stejně jako Mathyskovi odzkoušeno pod vistama a zde šlape bez problému. ručně napsaná frekvence nepomáhá

nainstalovaná je, vše bez vykřičníku, aplikace se spustí, dokonce i ladí, na analogu najde primu a čt1 pouze zvuk jinak nejde nic naladit, jen černá obrazovka, v digitále zadávám frekvenci a napíše to, že na dané frekvenci není žádný program, pod vistama šlapa se stejným zdrojem v pohodě