Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ati saphire 1950 GT 256

mam ati saphire 1950 GT 256 a zda se mi ze se mi prehriva. pri hrani her se to najednou zamrzne a nejde nic delat . kdyz sahnu na ni zhora na jediny nahore umisteny cip a je dost horky , prst na nem dele nez sekundu neudrzim , jeho teplota nejde zjistit , jak mam tu teplotu snizit? dekuji

Toci se vetrak (pokud to neni pasivne chlazene)? Neni pasiv moc "zasrany" prachem? Zkousel's to prichladit externim vetrackem pri sundane bocnici? Jen myslenka - mame ted docela horke leto a pecka, ktera po zbytek roku fungovala statecne, tuhnou. Nebude to tvuj pripad (zaroven se zabordelenym chladicem a zadrenym vetrakem)?

ma to aktivni chladic , ten se toci , prachem zaspineny neni , v zime pri otevrenem okne to slo (v pokoji bylo cca 15 stupnu , byl jsem v mikine) , mam tam natazeny jiny vetrak , jde to dobre cca o 45 minut se to sekne pozdeji