Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s bluetoothem na aceru aspire 3690

ahoj, na notasu Aspire 3690 mi vubec nejede bluetooth , kdyz byl novy a zmackl jsem tam to tlacitko na zapnuti tak se na obrazu napsalo bluetooh zapnut, ted to vubec nedela a ani nesviti modra kontrolka. ovladace jsem stahl a nainstaloval ale stale to nefunguje, jen tam pribylo par ikonek sitovych nefunkcnich v trayi. cim to muze byt? dik

bluetooth enumerator je jen "polovina" driveru. Proto to nejde.

Jinak nAser používá takový ichtylní způsob ovládání BT, že lze BT modul vypnout dvěma způsoby, HW a SW (obojí se ovládá softwarově, resp. "programovatelným" tlačítkem). Problém je, že v případě poškozených, či jinak znefukčněných driverů dochází právě k tomuto problému "neexistence" BT. Mně vždy pomohlo odebrat veškeré naseří serepetičky i HW zařízení ve správci HW a znova je nainstalovat.

Nicméně, nAser je nAser, a kdo si jej koupí, musí řešit takové problémy... ;-)