Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nízká rychlost vypalování

Zdravím, tak ještě jeden dotaz. Mám problém s DVD romkou na pc. Najednou ze dne na den se mi zpomalila, místo vypalování které trvá cca 7 minut mi to vypaluje minut dvacet. Používám win xp, díval jsem se do správce zařízení a režim PIO tam nastavený nemám, mám tam všude nastavené Režim dma (je-li k dispozici). Dvd rom je SATA. Díky za odpověď.

správný řádek s aktuálním režimem je až pod "Režim dma (je-li k dispozici)"
přesvědčit se taky můžeš v Nero Info Tool (instaluje se s nerem)
v Biosu se obvykle všechno nechává na Auto, ale pokud to jde nastavit, můžeš zkusit tomu konkrétnímu řadiči vnutit DMA-číslo co ten disk umí