Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno reinstalace operačního systému

No jednoduše bych rád přeinstaloval systém protože že sem ho zaviroval a už sem to stejně chtěl udělat dávno ale důsledkem onoho viru nebo kdo ví čeho mi nefungují mechaniky takže nevim jak to mám udělat.Poradí mi někdo prosím??

Dobrý cd romku už neřeš pls ta už jede ale pořád z ní nejde načist instalace řekne mi
to restartuj a zvol konkrétní bootovaci zařízení nebo vlož bootovacího medium do zvoleného bootovacího zařízení a stiskni klávesu ale nic se neděje

Máš blbě nastavení pořadí bootování, dáváš to médium do jiné mechaniky (pokud jsou tam dvě) nebo to médium není bootovací.

restartuj a zvol konkrétní bootovaci zařízení nebo vlož bootovacího medium do zvoleného bootovacího zařízení a stiskni klávesu

Tohle žádná Windows nehlásí. Prozradíš konečně operační systém?

fain už sme zase o kousek blíž teď to hlásí že systém z cd načtu stisknutím libovolného tlačítka tak mačkám jako vůl a nic se neděje načte se windows(XP home)když zakážu na bootování HDD tak se mi potom místo načítání systému odpočítává doba za jakou se to restartuje protože se stala nějaká chyba

mě to stejně nejde prostě jako by mi nefungovala klávesnice když mám stisknout libovolnou klávesu pro spuštění systému z disku CD, já se z toho zbláznim
a to mám všechno podle toho návodu až do tý chvíle když mám stisknout libovolnou klávesu pro spuštění systému z disku CD

Ano spravne, odniest to do haje.
a) zapni si v BIOSe USB legacy support.
alebo
b) pouzi PS2 klavesnicu
alebo
c) uplne vymaz HDD (napr. ultimate boot cd a z neho spustit killdisk). Zmaze tu uplne vsetko na HDD a nebudes potrebovat mackat klavesu.

Najlepsia moznost je a), ak nevies tak to odnes niekomu kto to je schopny nastavit.

V tom momente je to este zapnute, aby sa clovek mohol dostat do BIOSu :) Vypina to BIOS az na konci POSTu, ak je to nastavene na Disabled.
Vypnute moze byt niekedy lepsie, ked ma Win problemy s "prebratim" USB kontrollera (MS to robi v kazdej verzii Win inac a ani v jednej to nie je urobene tak ako to ma byt :), asi preto to je na niektorych doskach defaultne vypnute. Zapnute to je zasa dobre na to aby mohol zmacknut tu klavesu :-)
P.S. dokial nie su problemy vo Win s USB, tak by som to nechaval zapnute. Ak nastavaju nejake problemy s USB po boote (napr. ak nejde klavesnica po botovani vo Win) tak by som to skusil vypnut.