Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista, mechanika

Ahoj všichni...rád bych se zeptal...Co to je za OS Windows Vista Home MULI? Co mám za tím "MULI" hledat? A ještě bych se chtěl zeptat, zda-li mi optická mech. DVD+-RW bezproblémů přehraje a vypálí CD+-RW. Teď sem nad tím totiž zaváhal. Díky moc za rady!

Moje zkusenosti : ano, nove zakoupene medium CD-RW ti vypali a prehraje. Mam stare Emgeton a s nekterymi mam take problemy.
Obecne : opticka media jsou dost nespolehliva, doporucuji spise palit na CD-R, a to Verbatim,
dobre je skladovat, a po case kontrolovat a prepalovat na vyssi uroven : CD na DVD, DVD na BlueRay.
Zalohovat za externi disk je jeste lepsi cesta : 200 - 500 GB usb externi disk lze poridit za 2000 - 3000 Kc.
Mimochodem CD+RW take existuje ?
Co presne chces vypalovat, ze volis RW format ?
Novinky ve Viste

Rozpoznání rozdílu mezi systémem souborů Live a ISO

Jestliže jste vypalovali CD disky pomocí systému Windows XP, pak jste již seznámeni v ISO formátem. Nejnovější verze systému Windows nabízí nový formát nazvaný systém souborů Live. Disky používající formát systému souborů Live jsou výhodnější, protože můžete přidávat na disk složky ihned a jak často chcete, stejně jako by disk byl disketa nebo USB flash disk. Na druhou stranu, systém souborů Live nelze použít na každém počítači a zařízení. Tento průvodce vám vysvětlí rozdíl mezi systémem souborů Live a formátem ISO:

Citovano z http://windowshelp.microsoft.com/Windows/cs-CZ/help /2af64e60-60aa-4d79-ab6c-3a5db5806cbe1029.mspx

MULI = Multilingual Information Structure, vice nevim, zeptej se sveho prodejce ci Googla.

Jj, díky, to sem potřeboval vědět. No na RW vypaluji jen zřídka kdy. Ale někdy potřebuji vypálit jen pár souborů na CD-R a zaváhal jsem jestli to dokáže i DVD+-RW mechanika. Toť vše. Joo, tak to nevím jestli CD+RW existuje...nevím. Sem spíš laik. A s tou Vistou, jo mrknu se, já jen abych třeba nekoupil nějákou ošlehanou verzi o něco podstatnýho, nebo tak. Nevěděl jsem prostě to MULI na konci...dík moc za rady.