Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firewall blokne PC

zdravim,
nainstaloval som Agnitum OutPost Firewall 2009 verzia 6.5 na WINXP SP2, kde bezi aj SpyboT a NOD32 na ochranu PC.
FW bezi standardne tak ako bol nainstalovany, tj v Rules mode. Lenze vsimol som si ked uploadujem niekde na file hosting nejaky subor, FW zablokuje pocitac a mozem ho len restartovat, firefox neraguje, zatvorim ho, spustit sa uz neda.. Disablujem FW a stale to iste. Pomoze az restart. Neviem co mam s tym robit, tak pracujem bez FW co je vlemi rizikove. Neviete kde mzoe byt zrada ?

loading...

Idealni je mit pred PC router a byt tak schovany za NATem .. zadny dalsi firewall krom zapnuteho ve windowsu neni potreba. A kdyz budes pouzivat omezeny uz. ucet a nebudes koukat na porno sajty a hledat cracky na NODa tak nepotrebujes ani antivir.

Shiro, nic ve zlým, ale čím dál tím víc mám pocit, že místo normálních rad tady převažují řeči typu "lamo neser se do něčeho čemu nerozumíš". Každej, jak jsme tady, nějak začínal, nikdo ty vědomosti a zkušenosti nezískal od pánaboha, proč bychom měli ostatní ponižovat, když jim něco nejde?

Mna irituje to, ze vacsina lama userov sa ani neunuva nieco si o danej problematike najskor najst, nastudovat. Rovno nieco spravia a potom sa cuduju. Co im na to povedat? Tak im treba. Ludia su lenive prasce, ked su neschopni si nejake elementarnosti vyriesit sami, nech si zaplatia niekoho, kto im to spravi. Kto chce, sa nauci, kto je lenivy, nech plati. Samozrejme, nevravim ze aby si to komplet spravil sam, ale aby vedel aspon nieco o tom co robi, nielen ze nahodi firewall prepne ho do nejakeho modu a necha tak.

Dobře, to neštve jen tebe. Ovšem pokud se všimneš, snažíme se tu problémy řešit. Tím, že napíšeš něco ve stylu: "Nedělej to čemu nerozumíš", se nic nevyřeší. Nikde jsem od tebe neviděl radu, jen tyto věty. Kdybys napsal třeba to tvé a k tomu radu, tak je to úplně o něčem jiném. Pouhým lamentováním jen naštveš ostatní.