Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání "firewallu" ESS

Občas se mi stává, že při startu windows se mi vypne firewal ESS. Po restartu to je dobré, ale někdy ne. Mám winXP home,sp3 a používám Superantispyware, protože ESS má antispyware slabší.Mám ověřeno.Nesetkal se někdo s tím problémem, díky za čas.
Změna předmětu, původně: Vypíná firewall (Vladimir)

jakkoli já osobně miluju aplikační firewall, zároveň nesmí jít o krám o který se musím neustále starat a cosi mu povolovat. potom slouží dobře a nedopadne za měsíc jako nefunkční cedník.

čili pokud má uživatel problém ovládnout firewall který má hloupé nastavení či nesmyslné chování, je bezpečnější ho vypnout, a použít ten integrovaný ve windows.

různým dodatečným firewallům z balíků anti-něco pak nedůvěřuju vůbec, protože nepotřebuje ani ten balík, ani dodatečně dolepovaný firewall před chvílí odkoupený od čtvrté strany.