Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přetaktovani pocitace

mám pc:MS Windows XP SP2, AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+,3,5GB RAM, ASUS X1950 Series...a chtěl bych si ho co nejlepe pretaktovat muze te mi nekdo poradit?
Dekuju: pupinos

www.overclocking.cz

Ale dobře si to rozmysli, za riziko nestability
získáš jen pár procent výkonu navíc, nemluvě o tom,
že na to musíš mít železo a přetaktovat nejen CPU, grafiku,
pustit více voltů do železa, kvalitní zdroj s rezervou atd...

Zkrátka můžeš napáchat více škody než užitku.
Obecná rada: drahá deska + CPU první série, která se dá přetaktovat.