Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc se po vypnutí restartuje

Zdravím mám problem s vypínáním PC když totiž klasicky vypínám pc přes start atd-- takse pc restartuje lze ho vypnout pouze ručně už sem zkoušel přeinstalovávat windowsi bez úspěchu stejně tak sem zkoušel vyndat graf.kartu a pak jí zandat ani to nepomohlo i když je možnost že bych měl špatný zdroj ale nevíte někdo ještě nějaký jiný způsob jak odstranit tento problém?

Toto je typicky problem poruchaneho zdroja, neskor vam odide a budete to vediet naisto (je tu sanca, ze vam so sebou do hrobu vezme aj ine komponenty!). :-p

Zatial skuste vyhladavanie tu na poradni, toto je casty problem. Neskor sa mrknite do BIOSu a povypinajte WakeOnXXX polozky.