Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V REC MIXE sa neda prepnut monitorovanie MIKROFONU

na PC z Win XP ,zvukovka AC97
nefunguje komumikacia Skype/icq po Mikrofone.. nepocuju ma, ja ich pocujem

problem je ze v nahravacom mixe je zvoleny napevno STEREO mix, ,,namiesto MIC..Mikrofonu.-..
Fajka set sa neda premiestnit na Mikrofon,, je napevno len na Stereo MIX alebo sa da prehodit na SPDF in

skusal som volume prehravaci mix,, tam sa da zvolit mikrofon i funguje (pocut hlas v reprakoch..

6kanalova zvukovka je nastavena v 2 Stereo rezime + line in + MIC tj.. červeny konektor by mal byt ako mikrofon.. ale nejde z neho nahravat (len posluchat v reprakoc sam seba sa da)

.. CO za Blba aplikacija to fixuje na stereomixe???? pomôze preinstalovat zvukovku?

Musis napisat konretnejsie ze co to mas za zvukovku, realtek, via, alebo co. AC97 su vsetky.
Alebo najlepsie dat sem screenshot toho mixeru (ak nevies ako tak si pozri clanky vpravo, posledna strana).
Z prehravania ten mikrofon zakaz, pozri si aj menu v mixeri ak tam nejake mas ze ci sa tam neda nastavit ze z coho sa da nahravat. Ovladace samozrejme mozes skusit preinstalovat (stranky vyrobcu tvojej zakl.dosky, necpi tam ziaden iny ovladac ! ).