Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista vs. Creative Sound Blaster

Zdravim, mám problem co se tyče zvukovky Creative Sound Blaster a Notebooku sem z teho nešťastné.
DOted vše jelo a ted mi zvukovka jede v konfiguraci 2/2.1 a nemužu to pepnout, v programu co dodava na CD pro VISTY tak je tam ikona s repračkem, po jeho rozkliknutí se objeví nabýdka konfigurace repra jestli chchu 2 nebo 5.1 no 7.1 aspod ale po tom co to rozběhám a vypnu a zapnu PC tak tato ikona zmizí z menu a spadne to do nastavení 2/2.1. Pak jsem to zkoušel přez nasavení ve zpravci zařízení a v aoudio kozoly je nastaveno Headpones čili sluchatka a když vyberu 5.1 a zavřu tak to nedrží zase tam jsou sluchátka no a když kliknu pravým dole na zařízrní pro přehrávání a dam konfiguravi repro tak tam už 5.1 je nastavena ale nejede to... Zkušal sem snad všecko co šlo nej aktualizace z netu všechno ale nic nevydrží a celkem mě to mrzí a uvažuju o vrácení ikdyž nevím jestli stím uspěju prostě mi to nechce držet 5.1 konfiguraci, nepomohl by mi někdo prosím :?::i:

INFO IMG:
[http://img187.imageshack.us/img187/9401/beznzvu2qj6 .jpg]
Nebo: http://www.edisk.cz/stahni/84937/Bez_nazvu_2.jpg_60 .01KB.html

Update: Tak ted jsem zjistil že mi jde zvuk na přední repro i na zadní a vepředu jen na centr ale subwoofr ne... A to vše při konfiguraci co je na obr.

jestli správně chápu tak se ti nerozjede režim 5.1.Takže zkus ve hrách (pokud hraješ) nastavit (většinou to bývá v options) režim 5.1 a zkus co to udělá.Stejnou změnu aplikuj na programech ve kterých přehráváš hudbu a video.Pokud to nepomůže zkus ovladače od zvukovky přeinstalovat.

Aha takže mluvím rusky jak tak koukám, a ani obrzek nepomuže. Síla....
Je to externi zvukovka to je snad jasné.
Creatice Sound Blaster Surround 5.1
A znova přeinstalovat ovladače pomuže do prvního vypnutí systemu pak je to vše při starém, a ano ovlaače jsou nejnovější ze stranek creative update !!!
Po zapnutí PC zmizí ta IKONA na tom OBRÁZKU a automaticky se to sepne do režimu 2/2.1, v něm to ještě chvili hraje na 5.1 což nechapu a při zapnutí je vychozí zvuk nastaven vystup SPDIF-Out což být nemá. Má tam být Reproduktory Sound Blaster Live! 24 External.
A popravdě ve Winampu vím že jde nastavit jen zařízení nikoliv 5.1 zvuk.

Pochybuju že to O5 někdo pochopí ale co už, za zkoušku nic nedám...