Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabijanie telefonu cez USB

cawte...potrebujem si nabit telefon cez USB (nemam momentalne AC adapter) avsak ked ho zapojim do notasu tak sa nenabija. Telefon je Samsung U600 a pouzivam Ubuntu 8.04
Ten telefon som uz raz nabijal cez USB avsak na XP tam to fungovalo. Da sa s tym daco robit?

dik

Da sa pouzit Windows.

Alebo skus pred zapojenim (alebo aj po zapojeni) mobilu prikaz

sudo modprobe cdc_acm

Dufam, ze je to spravne, teraz som totiz vo Windowse. cdc_acm je ovladac pre USB modemy. Minimalne moj mobil ho pouziva (pokial nie je v rezime prenosu suborov - vtedy pouziva mass storage).