Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avira - zkušenosti s tímto antivirem

Zkusil jsem free antivir Avira. Je ale s podivem, že mi rezidentní štít našel už tři infikace a u všech to bylo podezření na virus "Dr.Zlob.gen" (nebo tak nějak, už si nepamatuju). Předtím jsem měl NOD32 a ten nikdy nic nenašel ani v kompletním scanu, tedy spíš mám podezření, že Avira trpí až příliš častými falešnými poplachy.
Zkoušel jste někdo taky tento antivirus?

najviac "problémov" v avire spôsobuje velmi agresívna heuristická analýza,doporučujem nastaviť na strednú,inak je to naprosto bezproblémový antivírus,používam ho od jeho vzniku a nikdy som nemal žiaden zbytočný problém ani s vírusmi,ani s programom samotným