Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Genius Speed Wheel Force Feedback

Dobrý den,
mám problém s uvedeným volantem:.(
volant mám asi 3-4 roky hrál jsem na něm pouze ze začátku a teď jsem ho po dvou a půl letech vytáhl že si zahraju,ovšem driver mám pouze pro windows 95/98 prohledal jsem celý internet a snažil se najít novější. Našel jsem ale nějak mi to nepomohlo nemám ho v herních připojeních a vůbec nevím co dělat aby mi to šlo:-(
Prosím o pomoc:-| Nejsem žádný pc profík a tak bych prosil o co nejjednodušší rady a vysvětlení! Předem moc děkuji. email- chci-spam@seznam.cz icq: xxx xxx xxx xxx

aspoň jeden dobrý skutek po ránu :-)(touchwood)

Ahoj. Já už takový LAJK :) nejsem, ale stejně mám dotaz.. Mám tento volant a sháním Drivery na Windows Visty !! Nevíte prosím o něčem... Předem Děkuji.. A mimochodem Laca- aby jsi nevěděl co je Operační Systém-- to je fakt ostuda !!! :)

Ahoj. Mám podobný problém.

Mám Windows Xp.. a chci hrát s volantem Speed wheel force feedback--- Need for speed Undergound 2.. v herních zařízeních ho mám.. ale v NFS to nereaguje.. nejde nastavit... Nemáte s tím skušenost ??? Děkuji