Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PhotoFiltreStudio 9.2.1 je free a napriek tomu pýta registračný kľúč.

Čawesáč chalani, foto editor na Slunecnice.cz PhotoFiltreStudio 9.2.1 je free a napriek tomu pýta po nainštalovaní registračný kľúč.Nevie mi niekto poradiť, čo s tým alebo ako sa mám(dúfam, že bezplatne) zaregistrovať?Bol som aj na oficiálnej website PhotoFiltre.com ale nič také som tam nenašiel.Pritom vo viacerých stránkach uvádzané jest, že "PhotoFilterStudio je od verzie 8.0 free (dovtedy bolo trial).Díky

P.S Píšem, že to už mám poriešené, stiahol som si staršiu free verziu,lebo táto nová je trial(neviem,kde som to našiel,že je free ale slunečnice to nebola,sorry.

download-en.htm

PhotoFiltre Studio is shareware and is limited to a 30-day trial period. At the end of the 30-day trial
period, if you want to continue using PhotoFiltre Studio you will need to purchase a registration key
from the programs author. If, on the other hand you no longer want to continue using the program
you must remove it from your system immediately