Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s rozlišením - DELL D630

Mám následující problém s rozlišením na notebooku Dell D630:

Pokud nabootuju normálně, tak mi notebook naběhne do rozlišení 640x480 (8? barev) a žádným způsobem nelze změnit. Jediná možnost jak nabootovat do defaultního rozlišení 1280x800 je, že přes F8 zvolím Zapnout režim VGA, přihlásím se do Windows (XP SP2), restartuju a při naběhnutí naběhne správné rozlišení. Tento postup funguje pouze pokud je notebook vyjmutý z dokovací stanice. Nesetkal jste se někdo s podobným problémem?

Použité pokusy k nápravě:
- odvšivení (Spybot S&D, Ad-aware, Superantispyware) - systém čistý, pouze nějaké tracking cookies
- Několikanásobná přeinstalace ovladačů grafiky - bez úspěchu (ano, cpal jsem tám správné ovladače :-) )
- Vyjmutí HDD a vložení do notebooku identického typu - stejný problém, HW tudíž vylučuji
- Odebrání grafiky ve správci zařízení
- Otestování pamětí Memtestem
- Pro případné zájemce je tady log z Hijackthis

Pokud byste někdo věděl co ještě můžu zkusit, budu jedině rád a děkuji předem :beer: Přeplácnutí systému z image beru jako poslední variantu.

Jo zkusím, ale koukám, že tam toho moc k hraní není :)
Tys psal, ať to dám do dokiny a smažu profil mimo dok, ale ten mimo dok mi příjde míň nakopnutý, než ten v doku. Mimo dokinu to sice na 2x, ale nahodím, zatímco v dokině jenom do 640x480 a nehnu s tím. Nemám raději vytáhnout a smazat profil v doku?