Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínaní displaye na notebooku

Čau, mám takový problém, že třeba při startu notebooku se "neaktivuje" displej, resp že musíte s displejem pohnout nahoru nebo dolů, aby se aktivoval, totéž dělá když necháte PC neaktivní,tak po určité době vypne displej, měl by se ale aktivovat klávesou nebo pohnutím myši, bohužel někdy s ním musíte pohnout až byste ho pomalu celý sklopily. Nevím z jakého důvodu se tohle to děje.Můžete mě poradit? Notebook mám asi necelý měsíc od firmy HP.. Můj typ je HP Pavilion 6710.

možná nech s displejem manipulovat jen chlapy. :-D Anebo že by jen "obyčejná" hrubka? :-D

jinak jestli takto "nesvítí", tak je to automaticky na reklamaci. Buď uvolněný konektor, nebo uvrzaný plochý či normální kablík anebo studený spoj, případně odcházející výbojka (pokud displej zobrazuje, ale nesvítí)