Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalacia windows

potrebujem poradit.mam nelegalny windows xp profesional a chcem nainstalovat legalny windows xp home edition.ked to cd vlozim do mechaniky tak mi vypisuje WINDOWS LANGUAGE INTERFACE PACK CANNOT BE INSTALLED ON THIS PLATFORM.neviem si to prelozit.:-/

tu instalaci spustíš tím že to cd necháš v mechanice a restartuješ. musíš mít zazálohovaná data a bnastavení pořadí bootování

Este si instaloval veky prd, ked to robis takto amatersky....
Ta hlaska je o tom, ze jazykova verzia z toho cd nemoze byt nainstalovana do systemu co tam uz mas. Stavim sa ze to chce instalovat z windowsu bez formatovania disku - absolutna blbost, vsetok bordel ti tam totiz ostane a system bude viac rozhodeny ako funkcny. Z instalacneho cd toho legalneho windowsu musis nabootovat a tak zacat instalaciu.

Ohladne zalohovania - je blbe pytat sa nas co si mas zalohovat - ty musis vediet co mas v PC za veci pre teba dolezite.

v čem ti vadí tvůj nelegální systém: funguje, jen nejdou stahovat aktualizace? tak je vypni.
nefunguje/je zavirovaný/zničil jsi ho? pak je třeba přeinstalovat = ve tvém případě znovu instalovat, už proto že máš různé verze windows.

nemáš rozdělený disk a máš všechny data se systémem dohromady v jediném bordelu na c:? pak ten disk vezmi, data z něj zálohuj na jiný pc, celý disk smaž.

spusť instalaci z cd, až se tě instalátor zeptá na vytvoření c: omez ho jen na nějakých 20gb, nainstaluj windows + drivery k pc + vše ostatní.
ve správě disků ve win si přejmenuj dvd na něco normálního (o:, x: atd., ať to nezavazí jako d:)
tamtéž pak nech na zbylém místě disku vytvořit nový oddíl s ntfs, povol rychlý formát.

dojdi si zpět pro tvoje zálohovaná data, vysyp je na d:.
na C:\Documents and Settings\... navždy zapomeň.