Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zjistit jaké mám XP?

Zdravím, moje dcera po mě chce abych ji naspal Sms jaké má XP,Grafickou kartu a název nějakého procesoru a harddisku(snad jsem to napsal dobře). Jelikož jsem totální antitalent na PC, prosím o radu zda někdo ví kde tov PC zjistit.
díky a omlovám se za trapný dotaz.

Pravým kliknete na tento počítač a dáte vlastnosti. Pod záložkou obecné je jaké jsou to XP, procesor, a počet pamětí ram. A když kliknete na záložku hardware- a v ní na správce zařízení a ve správci zařízení na grafické adaptéry tak uvidíte i typ grafické karty.