Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplovodivá pasta

Nikde jsem to tady nenašel a tak se zeptám, jak správně nanášet teplovodivou pastu a v jakém množství? vím že na chladič na styčnou plochu a dál? stačí na jeden proceros tuba 0,5 g ? děkuji

Mě to tak funguje spolehlivě když pak oddělím chladič od chipu je zakrytej celej pastou všechno je ok .. holt to chce trochu fortelu ;-)
Když na to festovně odborně přiděláš chladič tak je to ok, je to to samě jako u mikroskopu: sklíčka na sebe musíš přiložit tak aby nevznikaly bublinky a bylo to rovnoměrné.

A ne štvát se 2 hodiny s tim že kartou nejde udělat pěkná vrstva, ale tak zálží na typu pasty.