Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Barracuda Web filter - lze obejít?

Dobrý den všem,

Rád bych si i ze zaměstnání (samozřejmě jen o řádné pauze, dle zákoníku práce:-[) občas zahrál mou oblíbenou hru www.bitefight.cz.
Vím, že Barracuda Web filter je používán právě na obranu před takovými "neposlušnými" zaměstnanci, jako jsem já.

Dotaz je jednoznačný a výstižný: Lze nějak obejít toto zařízení? - Barracuda Web filter

Internet je, dle výsledků mého vyhledávání informací o tomto zařízení, plný jen a jen chvály na toto zařízení, proto se pomalu smiřuji s tím, že s nějakým "očůráním" asi moc neuspěju.

Budu rád za odpovědi a předem se omlouvám těm, kterých se tento "nečestný" dotaz nějak dotkne...

Mno, takže jak jsem předpokládal, mám asi smůlu (nebo spíše štěstí :-D).
Pravda je, že v práci bych se takovýmy nesmysly zabývat neměl, ale jen jsem to zkusil. (btw brtníku, moje práce mě baví víc než dost, ale to není předmětem této diskuze - díky za pochopení).

Opět se omlouvám všem dotčeným, neposkvrněným, nocrackerům, IT správcům atd. za můj zavženíhodný dotaz.

edit: návštěva s lahví u admina není vůbec špatný nápad...

Víš, že tam jsem letěl jako první. :-D Bohužel je mimo provoz.
---
Ale pokud ta krabička blokuje pouze IP, tak to není moc dobrý řešení.
Hezky by šel server vyšachovat podle elementů (obrázky tam budou asi hodně dlouho) + Zápas upírů a
vlkodlaků zuří už po staletí.
Tvým osudem je rozhodnout o vítězích!

A tipnul bych na 100% zákaz.
---
EDIT// nebo todle:
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=%28C%29+2005+by +Gameforge.+V%C5%A1echna+pr%C3%A1va+vyhrazena.+Tir% C3%A1%C5%BE%2C+VOP%2C+Pravidla+hry&lr= ;-)