Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava s VelociRaptorem

Narazil jsem v nějakém letáku na tuhle sestavu:

index.htm

Měla ovšem oproti netové nabídce začleněný druhý HDD WD 500Gb 7200rpm,
což vůbec není k zahození + nabídku 22 LCD za 2990Kč bez DPH.
Možnost platby za půl roku je zajímavá, pokud nemá někdo love v kěšenku.

Raptory se dělají právě proto, aby navýšily výkon kompu.
Už rozdíl mezi 5400 a 7200 je cítit, natož 10000.
to mif: bylo to všechno v nějakém letáku, co jsem četl v práci,
značku LCD neuvedli, jen úhlopříčku 8000:1 a odezvu 5 ms, určitě GTG.
Byla to nějaká akce a byl tam i druhý HDD.