Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem random text

Poklona vespolek,
potrebuji pohnout s následujícím scriptíkem. Potřebuju, aby mi tam fungoval ten random v document.write, ale pořád ne a ne. Už nevim, jak dál. Pomozte!

text.html

V zásadě by mělo stačit přepsat nejspodnější obsah tagu <script type="text/javascript">
takto>

<script type="text/javascript">

<!--
new pausescroller(pausecontent, "pscroller1", "someclass", 3000)
document.write(pausecontent[Math.floor(Math.random() * (pausecontent.length-2))]);

//-->
</script>