Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nti cd&dvd-maker7 . ako napalovat?

dobry den potreboval by som poradit ako napalovat cez nti cd dvd maker 7 konkretne v cd copy sourse treba udajne odfajknut temporarily copy to an file...ale problem je v tom ze odfajknute to mam ale je to stale šede a neda sa to vypnut co s tym? dalej kedy prepnut v sourse(tiez cd copy)disc image reader?dakujem pekne za odpoved
Změna předmětu, původně: nti cd&dvd-maker7 (LaKr) (Kráťa)

NTI používám(sice 6.7 - ale snad je to podobné), ale nějak nechápu co chceš přepínat. Přece když máš jednu mechaniku, tak ji máš nastavenou v source i target a program uloží image disku do nějakého TEMPu, z kterého to pak vypálí na prázdný disk. Takže postup je vložit kopírovaný disk>write disk>po výzvě vložit prázdný disk>vypálit - toť vše. Nic nemusíš přepínat, disk image reader a writer slouží ke čtení nebo k zápisu nativního formátu image NTI, tj. pokud chceš disk kopírovat pouze do image nebo z něj zapisovat, např. když přerušíš kopírování disc to disc.